PIXELIO ile telefonunuzu bir 3D Tarayıcı 'ya dönüştürebilirsiniz

PIXELIO ile telefonunuzu bir 3D Tarayıcıya dönüştürebilirsiniz

 

Smart 3D Company firması tarafından geliştirilen PIXELIO, bir ürünün 3D Modelini olulşturmak için en kolay kolu size sunuyor. 3D ürün fotğrafçılarını ve 3D Yazıcı kullanıcılarını hedefleyen bu ürün aynı zamanda mimarları mühendisleri, grafik tasarımcılarınında ilgisini çekmekte. Özellikle de e-ticaret siteleri olan kişi ve firmaların 3D Ürün sergileme imkanı sunacak.

PIXELIO 3D Tarayici

PIXELIO, ücretsiz bir yazılım olarak sunuluyor. Bu yazılımı Autodesk’in 123D Catch uygulamasına benzetebilirsiniz. Ama bu ürün temelde bir yazılım ürünü olmasına rağmen, donanım ile desteklenerek son kullanıcı için başarılı bir son ürüne dönüşmüş. Donanım olarak geliştirdikleri ürün sayesinde, cep telefonunuzu onun için ayrılan alana yerleştiriyorsunuz. Sonrasında telefonunuz, yuvarlak alanın ortasına koyduğunuz ürününüzün etrafında 360 derece dönüyor ve ürünün her açıdan fotoğrafını çekerek kendi yazılımları ile 3D Modeli oluşturuyor. Sonrasında oluşturulan 3D Modeli ise isterseniz e-ticaret sitenizde ürün sergilemede kullanabiliyorsunuz, dilerseniz de 3D Yazıcı ile üretimi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Yakın zamanda kickstarter’dan duyurulacak olan bu ürün için ön kayıt yaptırırsanız %40 indirime sahip oluyorsunuz.  www.smart-3d.co

PIXELIO 3D Tarayici ile taranmis urun

 

 

Kaynak

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.