4. 3D Hubs Istanbul Buluşması 1 Kasım'da

3DHubs-Priyoid-3DPrinter

 

 

Dünya’nın en büyük 3D Yazıcı ağı 3DHubs . Tasarımcıları, öğrencileri, 3D yazıcı sahiplerini ve meraklılarını 3D Hubs Buluşması etkinliğinde bir araya getiriyor. 4.’sü düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini 3Dörtgen yapıyor.

1 Kasım tarihinde gerçekleşecek etkinlik, saat 12.00 ile 16.00 arasında 3Dörtgen’de olacak. Saat 13.00 ve 14.00 arasında ise 3D Yazıcı ve baskı teknolojileri hakkında bir atölye gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılım için etkinliğe ücretsiz kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt için buradan ulaşabilirsiniz.   #3DHubsIst   #3DHubsIstanbul

Etkinlik adresi için.

3D Hubs Nedir?

– Hollanda menşeili 3D Hubs ile 3D yazıcı çıktısı almak için 3D yazıcı sahibi olmanıza gerek yok. 3D yazıcı sahipleri ile web sitesi aracılığıyla irtibata geçip ve arzuladığınız ürünün çıktısını alabilirsiniz. Fikrinizin STL uzantılı dosyasını siteye upload edebilir. Daha sonra bulunduğunuz lokasyonu belirterek size yakın 3D yazıcıları ve sahiplerinin listesine ulaşabilirsiniz. 3D Hubs size dilediğiniz yazıcıyı fiyatına ve materyaline göre seçme özgürlüğü tanıyor. Listeden seçtiğiniz herhangi bir hub’dan sonra sıra 3D yazıcı sahibine istek göndermeye geliyor. Sorularınızı sorabileceğiniz gibi, ödemeden önce de teslimat süresini onaylamanız gerekiyor. Sistem 3D yazıcı sahibine isteğinize geri dönmesi için 24 saatlik bir süre tanıyor. Hub isteğinizi onayladıktan sonra ödemeyi gerçekleştiriliyor. Ödemeniz 4 gün boyunca 3D Hubs’da tutuluyor böylece teslimat elinize ulaştıktan sonra istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ödemeyi Paypal ya da yerel ödeme servisleriyle tamamlayabilirsiniz. Hub ürününüzün basıldığını size belirttikten sonra gidip kendiniz teslim alabileceğiniz gibi kargo yoluyla da gönderme opsiyonu tanınıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.