3D Yazıcı Esnek Baskı Tabanı ile Baskılarınızı Kolayca Çıkarın

3D yazıcıya sahip olanlar bilir, baskılar bittikden sonra tabana yapışan malzemeyi çıkarmak her defasında kullanıcıyı zorlamakta ve uğraştırmaktadır. Hatta çoğu kez baskılar kırılır ve onca zaman ve malzeme boşa gitmiş olur.

Ürün tasarımı üzerine çalışan NewYork’lu 2 girişimci Viktor Jondal ve Peter Ragonetti, 3D yazıcı sahiplerinin bu sorununu görmüş ve yepyeni bir ürün geliştirmişler. Fleks3D ismini verdikleri 3D Yazıcı esnek baskı tabanı ile baskıdan çıkan ürününüzü tabladan kolayca çıkarabiliyorsunuz.

Fleks3D esneyebilen bir plastikle yapılmış ve 3D baskı bittikten sonra tabla kolayca yerinden kaldırılıyor, aşağı yukarı hareketle tabana yapışan malzemeyi zarar vermeden kolayca çıkarıyorsunuz.

Fleks3d printer tabanı

Ürün çeşitli boyutlara sahip ve hemen hemen her 3D yazıcıya uyumlu. Ürün üreticileri ısıtmalı tabana sahip 3d yazıcılarda da rahatça kullanılabilir olduğunu iddaa ediyor.

fleks3d çıkar tak

Artık baskılarınız tabana tutunsun diye saç spreyi ve ya tutkal ( Glue Stick ) sürmenize gerek kalmadan baskılar kolayca tabana tutunabilecek.

3D Yazıcı Esnek Baskı Tabanı

Ürün kickstarter.com üzerinden fon toplayarak destekçilerini bekliyor. Ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar yazılarının türüne göre, $35 ile $70 arası fiyatlarda satın alabilirsiniz ve başarıyla sonuçlanırsa Aralık 2014 de ürüne sahip olabilirsiniz.

fleks3d2

fleks3d6boyut

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.