3D Hubs ve Instructables 13 tane 3D Yazıcı Dağıtıyor

3D Hubs ve Instuctables 13 tane 3D Yazıcı Dağıtıyor

3D Yazıcı ağı 3DHubs ve do-it-yourself projelerin paylaşım noktası Instructables geniş çaplı bir yarışma için bir araya geldi. Bu defa ödül ise 13 farklı 3D Yazıcı. Ayrıca 2000 dolar değerinde 3D Hubs’da kullanışmak üzere kredide hediyeler arasında.

3D Hubs ve Instructables partnerliği sadece bu yarışmayla kısıtlı değil. Instructables’da paylaşılan birçok proje 3D Yazıcıdan üretilebilir parçalar taşıyor. Bunun için en iyi kaynaklardan biri ise 3D Yazıcı ağı 3D Hubs. Instructables’a geçtiğimiz günlerde eklenen “3D Hubs” butonu ile ise projeyi beğenen kişiler parçalarını tüm dünya genelinde 14,000’den fazla 3D Yazıcının birinde ürettirebiliyorlar. Son eklenen bu özelliği kutlamak için iki taraf ortak bir 3D Yazıcı ödüllü yarışma düzenlemeye karar verdi.

Yarışmaya katılmak için tek yapman gereken içerisinde 3D Yazıcıdan üretilebilir bir parçanın bulunduğu projeni Instructables’a yüklemek. Ödül olarak verilecek 3D Yazıcılar ise; BeeTheFirst, Kossel Mini, Lulzbot Taz 5, Lulzbot Mini, MakerGear M2, 3x Rostock Max, Sharebot Mini, Ultimaker 2, Up Mini, Up Plus 2 ve Up Box. Bunun yanında yukarıda da bahsettiğimiz gibi 2000 dolar değerinde 3D Hubs’da baskı alabileceğiniz kredi de ödüller arasında. Yarışmaya her katılan ise 3D Hubs’dan 10 Dolar değerinde indirim alıyor.

Yarışmanın tamamlanmasına daha oldukça uzun sure var. Şimdiden ise projesini yükleyen var. Siz de bu ödüllerden yararlanmak istiyorsanız buradan daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.