3D Yazıcı ile Müzik Aletleri

3D Yazıcı ile Müzik Aletleri

 

Artık 3D yazıcı teknolojisinin el atmadığı alan kalmadı diyebiliriz. Binalar, objeler, yemekler , cerrahi her gün yeni bir şeyle karşılaşıyor vay be diyoruz, sırada ne var. Şimdiki yazımız müzikseverler için heyecan verici olabilir. Evet artık 3D Yazıcı ile müzik aletleri üretebileceksiniz, üstelik artık sınırlar kalktı gitarınızın tasarımı artık çok daha size özel, çok daha dikkat çekici.

ODD Guitars 3D basılmış müzik enstrümanlarında uzmanlaşmış bir firma. Firma kurucusu Olaf Diegel ODD Guitarsı 2011 de kurmuş, ilk olarak elektrik ve bass gitarlarla başlamış daha sonra 5 parçalı bateri takımlarına ve keyboardlara kadar çeşitli müzik aletleri üretmiş. Diegel’e göre 3D yazıcı ile müzik aletleri kullanmanın iki önemli avantajı var.
1-Fazladan maliyet olmadan, yüksek özelleştirme yapılabilmesi
2- Yağmur ormanlarındaki ağaçlardan üretilen ahşapları kullanan yüksek teknolojili aletlere nazaran daha ekolojik olması.

ODD guitars piyasadaki güçlü müzik aleti üreticileriyle rekabet halinde, çünkü size 3D yazıcı ile müzik aletleri baştan sona özelleştirebilme fırsatı sunuyor. Grup Adınızın gitarınızın gövdesinden yükseldiğini hayal edin.

3d-printed-ODD-Guitar-drumset

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.