Priyoid Tasarım Yarışması

3D Yazıcı ile Telefon Kılıfı ve Aksesuarı Yarışması!

3D Yazıcı ödüllü Tasarım Yarışması başladı! ‘iPhone 6 Kılıfı ve Aksesuarları’ konsepti ile yarışmaya katılım ve oylama 19 Mart 2015 tarihine kadar sürecek.

PriyoidYarisma_Gorsel

 

YARIŞMANIN SONUCUNUN İLANI İÇİN 3D TASARIMLARINIZI EN GEÇ 26 MART saat 17:00’a kadar yarisma@priyoid.com adresine yollamanız gerekmektedir.

 

 

3D Yazıcıların bilinirliği ve kullanımını arttırmayı amaçlayan priyoid.com, Yarışma Fabrikası ile birlikte düzenlediği 3D Yazıcı Odaklı Tasarım Yarışmaları’na devam ediyor.  Bu yeni teknoloji ile üretilebilecek tasarımların yer aldığı, her birinin konusunun farklı olduğu yarışmaların amacı ise tasarım yeteneğine ve bilgisine sahip herkesi 3D Yazıcı ile üretilebilecek ürünleri modellemeye teşvik etmek. Bunun sonunda da dijital fabrikasyon araçlarının verimli kullanılması ile üretken bir toplum oluşturmayı amaçlamaktadır.

Herkesin katılabildiği yarışmaya gönderilen tasarımların çözüm odaklı, yenilikçi ve özgün olması isteniliyor. Tasarımlar, iPhone 6 üzerinde kullanılabileceği gibi yan ürün olarak da kullanılabilir.

Yarışmaya yapılan başvurular 21 Ocak – 19 Mart 2015 tarihleri arasında www.priyoid.com/yarisma sayfasından yapılacak olup, katılımcılar tasarımlarını sisteme görsel olarak ekleyeceklerdir. Gönderilen tasarımlar katılım sürecine pararel olarak oylamaya sunulacaktır ve yarışma sonuçları 23 Mart tarihinde ilan edilecektir.

Yarışmanın ödül sponsorları arasında ise BSH Labs, Iconic ve 3Durak yer alıyor. En çok beğeni alarak birinci olan kişiye BSH Labs tarafından M3D 3D Yazıcı verilecektir. İkincilik ödülü, 3 boyutlu tarama hizmeti sunan Iconic tarafınan verilen 3D Premium Scanning’dir. Üçüncülük ödülünde ise 3Durak tarafından verilen 3D Printed Photo yer almakta. En çok beğeniyi alan 5 tasarımın ise priyoid.com tarafından 3D Baskısı yapılıp ürünler tasarım sahiplerine gönderilecektir.

 

 

YARIŞMA KATILIM VE OYLAMA

ÖDÜLLER

Yarışmanın ödül sponsorları BSH Labs, ICONIC ve 3Durak’tır. Ödüller şu şekildedir;

  1. M3D 3D Printer (BSH Labs)

  2. 3D Premium Scanning (ICONIC)

  3. 3DPrintedPhoto (3Durak)

Ayrıca ilk 5 tasarım, 3D yazıcı ile ürüne dönüştürülerek ve tasarımcılarına teslim edilecektir.