Türkiye’nin Online 3D Baskı Hizmet Sağlayıcısı, 3Durak.com

 

Ocak 2015’te kurulan 3Durak, Türkiye 3D Printer sektörünün öncüleri arasında yer alıyor. Bilgisayar ortamında 3 boyutlu modele sahip kişiler ve işletmeler için 3D Printing hizmeti sunan 3Durak, 3D Yazıcı ve Tarayıcı satışı da yapıyor. Bunun yanında İstanbul Beşiktaş’ta yer alan mağazasında 3D Yazıcılar ve Tarayıcıları inceleyip, deneyimleyebileceğiniz keyifli bir ortam sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni web sitesini yayınlayan 3Durak, son kullanıcılar ve şirketler için online 3D Printing hizmeti alabilecekleri platformunu duyurdu. Kullanımı oldukça basit olan sitede tek yapmanız gereken bilgisayar ortamında tasarladığınız 3 boyutu modelinizi 3durak.com’a yüklemeniz. Daha sonra üretimde kullanılmasını istediğiniz materyal ve rengi seçiyorsunuz. 3durak.com ise projenizi sizin için üretip gönderiyor.

 

3durak 3d baski hizmeti

 

3Durak.com, aralarında SLS, FDM, SLA gibi farklı 3D Printing teknolojilerinin yer aldığı 3D Yazıcılardan plastik, reçine, seramik gibi çeşitli materyal seçenekleriyle 3d modele sahip kişilere projelerini gerçeğe dönüştürme imkanı sağlıyor. Şu an için hizmet verilen 3D Yazıcılar arasında EOS Formiga P110, Projet 660 Pro, Projet3500 HD, EnvisionTec Ultra 3SP gibi profesyonel makinaların yanı sıra Zortrax M200, Ultimaker 2, Formlabs Form 1+ gibi masaüstü 3D Yazıcılar da bulunuyor. Hizmet verdiği müşteriler arasında mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, Ar-Ge firmaları, öğrenciler, ajanslar başta olmak üzere birçok farklı sektörden kişiler ve firmalar yer alıyor.

Siz de hemen 3durak.com’a girerek 3 boyutlu modelinizi yükleyebilir, uygun materyal ve rengi seçtikten sonra objenizin 3D Baskısını alabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.