Oo-kuma TrueFLEX Dünya'nın En İyisi Oldu

3D printer hammaddelerine yönelik testler geliştiren ve uygulayan bağımsız kuruluş 3D Matter Inc. 3d printerlar için esnek materyaller üzerine bir çalışma yayınladı. Teste Dünya’nın en tanınmış 3d printer hammaddesi üreticileri katıldı. Türkiye’den ise Oo-kuma markası teste katıldı. Teste katılan markalar daha önceki testlere nazaran bu testte ön bir elemeden geçerek seçilmişler ve sonuçlara göre esnek katagorisinde Oo-kuma TrueFlex en iyi filament seçilmiştir.

Detaylar ise şu şekilde,

 

  • Karşılaştırma listesinde tüm ürünler arasında en uygun fiyat Oo-kuma TrueFlex filamentindir. Oo-kuma listedeki diğer markalara göre en iyi kaliteyi en uygun fiyata müşterilerine sunan marka.
  • Oo-kuma TrueFlex yüksek esneklik ve sağlamlığının yanı sıra yüksek performanslı bir ürün. Ürün esnek elastomer kompozisyonundaki dengesi sayesinde esnekliğini ve yüksek performansını korumuş.
  • Sıralamaya giren diğer markalar sadece esnek filament üzerine yoğunlaşmışken Oo-kuma ürün gamında diğer hammadde çeşitleride bulunmaktadır. Sadece esnek hammadde üreten rakiplerine göre bu Oo-kuma’nın bu performansı takdire değer.

Kaynak

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.