Dünyanın İlk 3D Yazıcı ile Üretilen Kablosuz Kulaklığı 'OwnPhones'

Kulaklık kullanmak belli bir süre sonra kulağı rahatsız eden birşey olmaya başlıyor ya da hareket halindeyken , Kickstarter üzerinden çıkan OwnPhones dünyanın ilk 3D Yazıcı ile üretilen kablosuz kulaklığı olması özelliğini taşıyor. OwnPhones kulaklıklar 3D yazıcılar ile kişiye özel üretiliyor. Telefonuna yükleyeceğiniz uygulama ile kulağınızın şeklini tarıyorsunuz ve kulağınızın 3D modeli çıkmış oluyor. Daha sonda 3D yazıcı yardımı ile kulağınıza uygun, tamamiyle size özgü bir kulaklık üretiliyor.

3D Yazıcı ile üretilen kablosuz kulaklığı

 

 

Kulağınıza göre kulaklığınız üretilirken herşeyi kendiniz dizayn edebiliyorsunuz. Renk, kullanacağınız malzeme herşey size kalmış. Materyal, stil ve renklerden oluşan seçebileceğiniz 10.000’in üzerinde kombinasyon mevcut.

OwnPhones ter ve su sıçraması gibi olaylara karşı 1 yıl garantisi var. Ancak kulağınızda bu kulaklık ile havuza giremezsiniz. Cihaz iOs, android ve windows phone gibi hemen hemen bütün akıllı telefonlarla uyumlu çalışabiliyor. Tam şarj ile 5- 6 saat kullanılabilen kulaklık, 1,5 saatte de sarj olabiliyor.

Kickstarter.com üzerinden fon toplamaya başlayan firma $250.000 ‘lık hedefine gün geçtikçe daha da yaklaşıyor ve ürünlerini üretmeye gün sayıyor. En düşük $2 bağışlayarak sizde destek olabilirsiniz. Ürüne ön sipariş vererek sahip olmak istiyorsanızda $149’a bu ürünün ilk sahiplerinden biri siz olabilirsiniz. Ürünün teslimatı ise ilk bağışcıları için Mart 2015 diye ön görülmüş. Diğer versiyonlarının fiyatı ise $299’ a kadar mevcut.

OwnPhones’un birbirinden şık versiyonlarını resimlerle inceleyebilirsiniz;

 

OwnPhones-Fit-$149
OwnPhones-Fit-$149

OwnPhonesFit2

 

Designer Fit - $175
Designer Fit – $175

OwnPhones Fit- $199
OwnPhones Fit- $199

SmartFit2

Jewelery Collection - $299
Jewelery Collection – $299

Ürünün Kickstarter linki için buraya tıklayınız .

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.