STRATASYS, IDS 2017 DE J700 DENTAL 3D YAZICININ ÖN İZLEMESİNİ YAPIYOR!

Stratasys üretici firmasına göre yeni sistemin diş endüstrisine hızlı çözümler getireceği düşünülüyor. Ölçeklenebilir ve isteğe göre üretim sağlayabilen J700, yeni dijital diş endüstrisini bütünleştirdiği için 3D yazıcı üreticilerinin taleplerini hızlıca karşılayacağa benziyor.

Stratasys 3d printing machine

J700’ü 37’inci Uluslararası Diş hekimliği Fuarı’nda tanıtacak olan Stratasys, makinenin yüksek verimliliğini ve yeni yazıcının belirli bir gücünün günde 400’den fazla hizalama kalıbının laboratuar üretim hızıyla yapıldığını belirtecek.

Kullanımı kolay ve temiz bir sistem olan Stratasys J700 Dental 3D yazıcının, gelişmiş tasarım uzmanlığı gereksinimlerini azalttığı söyleniyor. Sistemin kullanımını daha da kolaylaştırmak için yazılım J700 ile uyumlu GrabCAD baskıcısı ile birlikte kullanılıyor. GrabCAD baskı, kullanıcılara daha sorunsuz bir 3D yazdırma işlemi için varsayılan ayarları, ipuçlarını ve bildirimleri kullanmaya yönelik yazılıma sahip. Yazılım, kullanıcıların ayrıntılı model görünümleri ile çalışmasına ve hatta gerekli tüm ayarlamaları yazdırmaya başlamadan yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Stratasys 3d printing

Köln’deki IDS 2017 sergisinde ilk kez önizlemesi yapılan Stratasys’in 2017’de daha sonra tekrar kullanıma sunulması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.