Yeni Solidoodle 3D Yazıcı

Kullanıcılar tarafından en çok bilinen 3D yazıcı markalarından biri olan Solidoodle, kurulduğundan bu yana müşterilerine $1000’ın altında 3D yazıcı sunmayı hedefledi. Geçen zamanla birlikte, gelişen üretim teknolojileriyle 3D  yazıcılarda ucuzlamaya başladı.  Yeni Solidoodle 3D Yazıcı ile şirket yolundan hala sapmadı.

Bugün ise Solidoodle geliştirdiği yazılımı SoliPrint ile birlikte yeni çıkardığı Solidoodle Press, Solidoodle Workbench ve Solidoodle Workbench Apprentice adındaki farklı özellik ve görünüme sahip 3 model 3d yazıcısını görücüye sundu.

Yeni Solidoodle 3D Yazıcı

Solidoodle Press 

Daha önceki Solidoodle modellerine göre tasarım olarak çağ atlamış bir  3D yazıcı Solidoodle Press. Evde veya ofiste tamamiyle siyah ve şık tasarımıyla göz dolduran bir tasarıma sahip. Ayrıca Solidoodle Press’in kullanımıda önceki modellere göre çok kolay. Sadece bir tuşa basın ve baskıyı başlatın. Üstelik yazıcı kalibrasyon işleminide otomatik yapıyor.

Bu 3D yazıcıya erken sipariş vererek sahip olmak isteyen kullanıcılar için Solidoodle Press’in fiyatı sadece $349. Yazıcının çıkış tarihinden sonraki fiyatı ise $599 olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.