2. 3D Hubs İstanbul Buluşması 9 Nisan'da

3D Hubs İstanbul Buluşması

3D Hubs, 3D yazıcı sahiplerini ve 3D yazıcı çıktısı almak isteyenler ibir araya getiren dünyanın en büyük 3D yazıcı ağıdır. 3Dörtgenin organizatörlüğünde 9 Nisan’da ikincisi gerçekleştirilecek 3D Hubs İstanbul buluşması Hacker Space İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Hollanda menşeili 3D Hubs ile 3D yazıcı çıktısı almak için 3D yazıcı sahibi olmanıza gerek yok. 3D yazıcı sahipleri ile web sitesi aracılığıyla irtibata geçip ve arzuladığınız ürünün çıktısını alabilirsiniz. Fikrinizin STL uzantılı dosyasını siteye upload edebilir. Daha sonra bulunduğunuz lokasyonu belirterek size yakın 3D yazıcıları ve sahiplerinin listesine ulaşabilirsiniz. 3D Hubs size dilediğiniz yazıcıyı fiyatına ve materyaline göre seçme özgürlüğü tanıyor. Listeden seçtiğiniz herhangi bir hub’dan sonra sıra 3D yazıcı sahibine istek göndermeye geliyor. Sorularınızı sorabileceğiniz gibi, ödemeden önce de teslimat süresini onaylamanız gerekiyor. Sistem 3D yazıcı sahibine isteğinize geri dönmesi için 24 saatlik bir süre tanıyor. Hub isteğinizi onayladıktan sonra ödemeyi gerçekleştiriliyor. Ödemeniz 4 gün boyunca 3D Hubs’da tutuluyor böylece teslimat elinize ulaştıktan sonra istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ödemeyi Paypal ya da yerel ödeme servisleriyle tamamlayabilirsiniz. Hub ürününüzün basıldığını size belirttikten sonra gidip kendiniz teslim alabileceğiniz gibi kargo yoluyla da gönderme opsiyonu tanınıyor.

Tasarımcıların, geliştiricilerin, öğrencilerin,3D yazıcı sahiplerinin ve dileyen herkesin katılacağı 3D Hubs buluşmasına katılım ücretsiz olup 9 Nisan 19:30 – 21:30 saatleri arasında Açıkgöz sokak No:19 Kadıköy İstanbul adresinde gerçekleştirilecek.

Facebook Etkinlik Sayfası:

https://www.facebook.com/events/241459879372888/?ref_dashboard_filter=upcoming

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.