3D Yazıcı ile iphone Kılıfı

Fraemes; 3D Yazıcı ile özel tasarlanmış ve kişileştirilmş iPhone kapakları yazdırma fırsatı sunan bir Start-Up. Benzer start-up’lar gibi Kickstarter üzerinden finansman arayışındalar.

Bu ürünleri, renkli, özelleştirilebilir ve değiştirilebilir şekilde müşterilerine sunmakta ve onları özel hissettirmektedir. Fraemes iki parçadan oluşmaktadır, biri sizin seçtiğiniz yada tasarladığınız, diğeri ise özelleştirilebilen framlerdir. Bu ürün telefonunuzu size ait hissettirecektir.

3D Yazıcı ile iphone kılıfı

Mass Production’ın yoğun olarak kullanıldığı günümüzde, Fraemes sizi bu dünyanın dışına çıkartacaktır.

Fraemes; bu hizmeti sağlarken kullandığı teknoloji Seçici Lazer Sinterleme ( SLS – Selective Laser Sintering )  teknolojisidir. Bu teknoloji ile plastik tozlarının birbirine kaynaşmasından, tasarım oluşturmak .Plastik tozlarının birbirine kaynaşmasında ise yüksek enerjili lazerler kullanılır.  Eğer bir 3D Yazıcı sahibi olacak kadar şanslı iseniz, kendi ürününüzü FDM/ FFM veya SLS teknolojisi ile kendinizde yazdırabilirsiniz.

Fraemes, kendi kapak tasarımlarına sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda bu projeyi yardımcı olmak için önceden tasarlanmış frameler oluşturmak için 150 tasarımcı ile anlaşmıştır. Bu frameleri seçerseniz  aynı zamanda metin veya renk ekleme şansıda buluyorsunuz.

Fraemes; şimdilik iPhone 5 ve iPhone 5S desteklemektedir zaman içerisinde, Samsung Galaxy S5’te bu seriye eklenecektir.

3D Yazıcı ile iphone Kılıfı üreten Fraemes’i Kickstarter’dan takip edebilirsiniz;

https://www.kickstarter.com/projects/748480163/fraemes-personalizable-swappable-3d-printed-iphone?ref=live

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.