3D Yazıcıları Evinizin Her Alanında Kullanın

Evinizde kullandığınız eşyaların, en ince detayına kadar sizin için özel olarak üretilmiş eşyalar olmasını istemez miydiniz? 3D yazıcı ile bunu gerçekleştirmek mümkün.

3D Yazıcıları Evinizin Her Alanında Kullanın

Amerika’da 3DPrintLife isimli bir kuruluş geçtiğimiz CES2015 etkinliğinde bunun nasıl mümkün olacağını tamamiyle 3d yazıcıdan basılmış aksesuarlarla ve aletlerle döşenmiş bir ev yaparak gösterdi. 3dprintlife’ın sahipleri kendileri için oldukça şık bir ev tasarladılar ve bu tarz özel eşyaların 3d yazıcılar ile üretilip kullanılabileceğini herkese gösterdiler.

3d print klozet

3Dprintlife.com sitesinde de yayınladıkları tasarımlarla mutfak, banyo, oturma odası gibi alanlarda insanların hayatını kolaylaştıracak tasarımlar paylaşan 3Dprintlife ekibi, 3d yazıcılarla kişiye özel tasarımlar sunmakla kalmayıp aynı zamanda ucuz ve pratik çözümler sunuyorlar.

İlk videoda sadece 15 dakika içinde ve çok düşük bir maaliyetle gıcırdayan duş perdesi halkalarını nasıl 3d printer ile hem şık hemde sorunsuz bir şekilde nasıl çalışır hale getirdiklerini anlatıyorlar. Hatta 3d yazıcıları kullanarak mutfak gereçlerini çatal, bıçak ve yemek kablarını üretiyorlar, geriye 3d basılmayan tekşey yiyecekleri kalıyor 🙂 .

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.