LEGO 3D Yazıcı Teknolojisini Müşterilerine Ulaşmak için Kullanıyor

3D yazıcı teknolojisi hızlı yükselişini sürdürürken, büyük şirketlerde bu teknolojiye ayak uydurmak ve kendilerine farklılık katmak istiyor. Dünyanın en büyük ikinci oyuncak üreticisi LEGO 3D yazıcı teknolojisine odaklanmış, ve bu teknolojinin avantajlarından yararlanmayı planlıyor.

LEGO 3D Yazıcı

LEGO sürekli değişen çağa ayak uydurmaya çalışıyor, şuan içine girmekte olduğumuz dijital baskı çağına da markasını adapte etmeye çalışıyor.

LEGO Pazarlama müdürü Mads Makası, müşterileri için heyecan verici bir teknoloji olduğunu söylüyor ama henüz bunun için erken olduğunuda ekliyor.Şuan Lego’nun üretim hacmi saniyede 2000 adetten fazla olduğunu hatırlatarak, 3D yazıcı ile böyle bir rakama ulaşamayacaklarını biliyorlar. Ama lego parçalarını kişileştirmek gibi bir projeye başlayabileceklerininde mesajını verdi, bu sayede insanlar yaptıkları eserlerinin üzerinde isimlerini ve ya özel bir sembolü 3D yazıcı ile baskı alarak ekleyebileceklerdir. Bu LEGO 3D Yazıcı ile bloklarına kendi isimlerini yazdırmak heycan verici olacaktır.

Ayrıca LEGO’nun Google ile geliştirdiği 3D LEGO Modelleme yazılımı da mevcut. Burdanda anlıyoruz ki LEGO teknolojiye ayak uygurma konusunda rakiplerinden çok daha hızlı ve yenilikçi.

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Yoruma kapalı.